Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma Aşamaları Nasıl Gerçekleşmektedir?

İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat olarak, taşınma öncesi evinize veya iş yerinize gelerek eşyaların analizini yapıp size uygun taşıma planı hazırlıyoruz. Taşıma günü belirlenen tarih ve saatte İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat ekibi tüm eşyalarınızın paketleme işlemini yapıp yeni adresinize teslim ediyor.

Taşımacılık Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat, taşınma işinin yasal yükümlülüğünü üstleniyor. Taşımada anlaştığımızda yazılı bir sözleşme yapıyor ve ıslak imza ile imzalıyoruz. Sözleşme içeriğinde taşımanın nasıl, ne zaman yapılacağı ve İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat’ın sorumlulukları yer alıyor.

Firmanızın Araçları İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat’a mı Ait?

EVET, İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat kendi araçları ile nakliyat hizmeti vermektedir.

Eşya Paketlemesini İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat mı Yapıyor?

Kendi seçtiğiniz eşyalarınızı alıyorsunuz. Geri kalan tüm eşyalarınızı İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat personelimiz topluyor. Her eşyayı kendi özelliğine uygun şekilde özel olarak paketliyoruz. Mobilyadan, beyaz eşyaya kadar tüm eşyalarınızı topluyor ve ambalajlıyoruz.

Hangi Tür Eşyalar Dahil Edilir?

Parça eşya taşımacılığı hizmetinden önce ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz. Ekspertiz imkanı ile ilk olarak eşya tespiti yapıyoruz. Eşyalarınızın miktarı ve türleri tarafımızca görüldükten sonra siz müşterilerimizle anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Parça eşya taşımacılığı dahil edilen eşyalar arasında; bekar eşyası, çeyiz eşyası, elektronik eşyalar, öğrenci eşyaları ve birkaç parçadan oluşan koltuklar bulunur.

Eşyaların Ambalajlanması:

Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra eşyalar birinci kalitede ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri; kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, streç, koli gibi malzemelerdir. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir. Müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere eşyalar yola çıkar.

Eşyaların Taşınması:

Parça eşya taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar son model araçlardır. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın herhangi bir sebeple dolayı yere düşmesi sonucunda zarar görmemesi için kamyonumuzun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerinden yapılmıştır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmıştır. Kamyonumuzun dış aksamı kapalı çelik kasa üretimine sahiptir. Eşyalarınız tarafımızca alındıktan sonra ilk alındığı gibi teslim edildiğine emin olabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları Nasıl?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?

Şehir içi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.

Nakliye İşlemi Ne Kadar Zaman Alır?

Süre olarak belirtmek gerekirse, 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır. Şehirler arası taşınmalarda ise eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en geç 48-72 saat içerisinde teslimat yapılır.

Nakliye Sigortası Yapıyor musunuz?

İzmir Evden Eve Huzur Nakliyat olarak, öngörülebilir tüm risklere karşı eşya güvenliğinizi önceden alıyoruz. Öngörülemeyen risklere karşı ise özellikle paha değeri yüksek eşyalarınıza nakliye sigortası yapıyoruz.

Yük Asansörü Şirketinizin mi?

Önce ücretsiz ekspertiz yapılır. Ekspertizde yük asansörü gerekip gerekmediği netleştirilir. Sonra fiyat verilir. En son anlaşılır. Sözleşme ile fiyat sabitlenir. Firmamızın kendisine ait yük asansörü bulunmaktadır. İhtiyaç halinde kendi yük asansörümüzle çalışmaktayız.

Sıkca sorulan sorular Instagram