Karşıyaka taşımacılık

Karşıyaka taşımacılık firması Huzur Nakliyat, tüm taşıma ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayacaktır. Huzur Nakliyat, bu konuda yeterli tecrübeye sahiptir.

Karşıyaka Taşımacılık

Tabii ki, çevremizde birçok firma mevcuttur. Bizim hizmet anlayışımız, sizlere sorun yaşatmamak için üzerinde çalışılmaktadır. İletişim bilgilerimizi lütfen inceleyiniz.

Ekspertiz, taşınacak yeri ve eşyayı incelediğinde, hangi tip asansörün mekanik, hidrolik ya da teleskopik olarak işlevsel olacağını belirleyerek İzmir evden eve nakliyat planını yapıyor. Kaliteli hizmet için, nakliyat mesleğinde tecrübeli ve uzman personelden nakliye kadromuzu oluşturduk. Tüm çalışanlarımız şirketimiz bünyesinde kadroludur.

Evden Eve Taşıma Fiyatları

Taşıma işleminin yapılmasına karar verdikten sonra müşterileri ilgilendiren en önemli konuların başında ödemeleri gereken ücret gelir. Ücret, çeşitli nedenlerden dolayı farklılık gösterir. Evden eve taşıma fiyatları belirlenirken dikkate alınan noktalar şu şekilde sıralanabilir:

Taşınacak eşyaların büyüklüğü ve sayısı

Bu taşıma sırasında kullanılacak personel sayısı

Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı

Eşyaların taşınması için yapılacak sefer sayısı

Yeni taşınılacak evin, eski eve olan uzaklığı

Müşterilere net fiyat bilgisi verebilmek için sıralanan bu kriterlere göre fiyat belirliyoruz. Gerekli bilgiler müşterilerden edinildikten sonra ancak sağlıklı bir fiyat belirlenebilir. Huzur Nakliyat, sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra müşterilerine makul fiyat seçenekleriyle de yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Instagram