Parsiyel Taşımacılığı

İzmir Parça Eşya Nakliyesi, Parsiyel Taşımacılığı lojistik sektöründe de hız, sağlamlık, güven ve diğer bütün hizmet sektörlerinde olduğu gibi ekonomiklik ve düşük hizmet maliyetleri önemlidir. Lojistik firmaları için ya da firmadan hizmet alacak müşteriler için maliyetin düşük olması tercih edilme açısından önemli bir kriterdir.

İzmir Parça Eşya Nakliyesi

Uygun olduğu durumlarda, parsiyel taşımacılığı, aynı güzergah üzerinde bulunan farklı müşterilere ait yüklerin aynı araç içerisinde taşınarak gerekli adreslere ulaştırılması işlemine parsiyel taşımacılığı denir. Parsiyel kelime anlamıyla parça parça anlamına gelmektedir. Parsiyel taşımacılıkta en çok tercih edilen ulaşım şekli karayoludur, kara ulaşım araçları kullanılarak önceden belirlenen rut üzerinden gidilerek gerekli noktalara teslimat gerçekleştirilir. Daha sonra da sırasıyla havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı parsiyel taşımacılığı alanında tercih edilmektedir.

Parsiyel Taşımacılığı

Bu taşıma yöntemi kargo firmalarının yaptığı hizmete benzese de kargo firmalarına göre çok daha ekonomiktir. Bu sistemde dikkat edilmesi gereken nokta ürün ve alıcıların karıştırılmamasıdır. Bunun önüne geçmek içinse sistemli ve planlı bir çalışma, bunu sağlamak içinse alanında uzman bir firma ve içerisinde barındırdığı profesyoneller ile çalışmak gereklidir.

Sistemli

Özellikle karayolu taşımacılığının tercih edildiği parsiyel taşımacılıkta LIFO (Last in First Out) taşıma modelinin uygulanması hizmet ve verimlilik açısından önemlidir. LIFO araçtan indirilecek ilk ürünün en son yüklenmesi anlamına gelir. Böylelikle hem yükleme hem indirme işlemlerinde kolaylık sağlanır hem de teslim sırasında oluşacak karışıklıkların önüne geçilmiş olur. Yükleme sırasında her bir müşteriye ait yükler arasında belirleyici bölmeler koyulması da karışıklıkların önüne geçilmesine yardımcı olur.

Uzman Kadro

Parsiyel taşımacılığı yapılırken araç içerisine yerleştirilecek yükler kontrol listeleri ile takip edilip numaralandırılarak yüklenir ve yine bu liste ve numaralandırma yöntemine göre teslimat gerçekleştirilirse hem yüklemede hem de boşaltmada zaman kazanma ve kaliteli hizmet adına bir adım öne geçilmiş olur.

Huzur Nakliyat olarak, bu hizmet bilinci ile kaliteli, sistemli hizmetlerimizi sürdürmek ve siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmak amacıyla sürekli gelişme çabası içindeyiz. Lojistik sektöründe hangi model taşımacılık olursa olsun zayiatsız taşıma, zamanında teslimat ve ekonomiklik önemlidir. Bizde yaptığımız hizmetlerde öncelikle profesyonellik, kalite ve ekonomiklik kriterleri ile yol almaktayız.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Huzur Nakliyat olarak, taşıma işleminden önce uzman kadromuz ile yapacağımız fizibilite çalışması ile taşınacak malın en iyi nasıl taşınacağı belirleriz. Sökülüp takılabilen bir yapıya sahipse taşıma işleminden önce uzmanlarımız tarafından demonte edilir, zarar görmesi engellenecek şekilde, uygun koruma sağlanarak sarılır ve taşındıktan sonra monte işlemi gerçekleştirilir.

Diğer taşıma ve lojistik yöntemlerine göre çok daha ekonomik olan parsiyel taşımacılık alanında edindiğimiz birikim ve tecrübe ile Huzur Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve bu hizmeti aynı kalitede sürdürebilir olmak bizim için en önemli noktadır.

Lojistik alanında özellikle de parsiyel taşımacılık alanında kaliteli ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız Huzur Nakliyat firması olarak hizmetinizdeyiz.