İzmir Van nakliyat

İzmir Van Nakliyat, eşya taşımacılığı hizmeti öncesinde siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunmaktadır. Ekspertiz imkanı sayesinde öncelikle eşyalarınız tespit edilir. Eşyalarınızın miktarı ve türü tarafımızca görüldükten sonra müşteri ile anlaşıldığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyalar için gerekli görülen ambalaj malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirlenerek sözleşme yapılır.

İzmir Van Nakliyat

Eşyaların Ambalajlanması

Taşınma tarihi belirlendikten sonra öncelikle eşyalar birinci kalite ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, ve koli yer alır. Eşyanın türüne göre ambalajlamada kullanılan malzeme değişkenlik gösterir. Huzur Evden Eve Nakliyat bünyesinde paketleme aşaması çok dikkatli bir şekilde yapılır. Kusursuz olarak işlem gerçekleştikten sonra eşyalar araca yüklenir ve müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Resmi olarak nakliyat sözleşmesi imzalanır ve profesyonel kendi personelimiz ile çalışırız. Firmamıza ait araçlar İzmir Van nakliyat hizmetini sunar.

İzmir Huzur Nakliyat Fiyatı için, firmamızın ilgili personeli ile irtibat kurarak bilgi almanızı tavsiye ederiz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna, taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre İzmir Van fiyatı belirlenmektedir. iletişim