İzmir Müze Taşımacılığı

İzmir Müze Taşımacılığı Ülkemizde müze taşımacılığı nakliye firmaları arasında pek yapılan bir nakliye kolu değildir. Çünkü bu gibi taşıma hizmetleri ayrı bir özen ve tecrübe ister.

İzmir Müze Taşımacılığı

Müze taşımacılığı konusunda öne çıkan Huzur Lojistik İzmir ve çevre illerde hizmet vermektedir. Bu hizmeti büyük özveri ile gerçekleştiren firmamız, kaliteli malzemeler kullanarak tecrübeli elemanları ile gerçekleştimektedir.

Müze taşımacılığında en fazla dikkat edilecek konuların başında hassasiyet gelmektedir. Taşınan malzemeler sıradan malzemeler olmayıp belli bir tarihsel geçmişi olan, günümüze kadar koruma altında getirilen yapıtlardır. Müzeden taşınacak yapıtların hassas bir şekilde taşınması çok önemlidir.

Taşıma İşleminin Aşamaları
Taşıma işlemi öncesinde müzeyi ziyaret eden ekspertiz arkadaşlarımız gerekli ekipman, personel ve araç sayısını tespit ederek müze yöneticileri ile zaman planlaması yapmaktadır. iletişim

Taşınma zamanında müzeye gelen personellerimiz müze elemanları ile numaralandırarak ambalajlama ve paketleme işlemlerini büyük bir özenle yapacaktır.

Müze içerisinde bulunan mobilya, masa ve sergi dolaplarının sökümü usta marangozlarımız tarafından yapıldıktan sonra ayrı ayrı paketlenmektedir. Taşınan yerde de sökülen malzemelerin monte işlemi yapılmaktadır. Instagram