İzmir Mersin Evden eve Nakliyat

İzmir Mersin Evden eve Nakliyat, insanların iş veya başka nedenlerle başka şehirlere taşınması durumunda, en büyük sorun eşyaların taşınması olmaktadır. Tüm ev eşyalarının bir yerden bir yere taşınması, eşyaların zarar görebileceği ve taşıma işleminin oldukça yorucu olması nedeniyle büyük bir sorun haline gelmektedir. Ancak, ülkemizde insanlar için bu sorunu çıkaran birçok evden eve taşımacılık firması bulunmaktadır.

İzmir Mersin Evden eve Nakliyat

Şehirlerarası çalışan bu firmalar, sorunsuz bir şekilde eşyaların yerine ulaşması için hizmet vermektedirler. En kaliteli evden eve taşımacılık hizmetini sunan İzmir Mersin Evden eve Nakliyat firmamıza gelerek, en uygun fiyatlara evinizi istediğiniz yere taşıyabilir ve hiçbir şey yapmadan yeni evinizin keyfini sürebilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz sayesinde de eşyalarınız alındığı şekilde en kısa sürede yerine ulaşacaktır.

İzmir Mersin Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Nelerdir?

Müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmek amacıyla güler yüzlü personeli 7/24 hizmet veren firmamızın İzmir Mersin arası evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın yoğunluğuna göre değişmektedir. Fiyat teklifleri sunarken, müşterilerimizin ekonomik anlamda mağdur olmamaları için büyük çaba göstermekteyiz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunan firmamızın web adresi aracılığıyla müşterilerimiz günün her saati fiyatlar hakkında bilgi alma şansına sahiptirler.

İzmir Mersin Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamıza başvuru yaptığınızda, alınan bilgiler doğrultusunda inceleme ekibimiz, evin taşınacağı günden bir gün önce evinize gelerek eşyaları ve evin konumunu inceleyecektir. Evin taşınacağı gün ise teknik ekibimiz, gerekli malzemeler ile birlikte evinize gelerek inceleme ve ambalajlama işlemi sonrasında büyük eşyaları sökerek eşyanın yola çıkacağı araca, tek bir çizik dahi olmadan yükleme yapacaklardır. Daha sonra araç İzmir’e ulaştığında, eşyalar eve taşınıp sizin istediğiniz herhangi bir odaya monte işlemleri yapılacaktır. Evin durumuna göre taşıma işlemi asansör yardımı ile veya el ile taşınacaktır.

İzmir Mersin Evden Eve Taşımacılık Süresi

Tecrübeli ve kalabalık ekibimiz, işe başladığı andan itibaren en kısa sürede, sorunsuz bir şekilde bitirmek için büyük bir çaba harcamaktadır. Ancak, İzmir ile Mersin arası yol süresi ve bu yolculuktaki hava şartları göz önüne alındığında, maksimum 16-20 saat arası süren taşıma işlemi sonrası ekibimiz, son kontrolleri de yaptıktan sonra evinizden ayrılmaktadır.

İzmir Mersin Evden Eve Taşımacılık Sigortalama

Firmamız, müşterilerinin kendilerini ve eşyalarını güvende hissetmelerini sağlamak için sigorta işlemlerini ücretsiz olarak karşılamaktadır. Ayrıca, firmamız müşterilerinin güvenlerini kazanabilmek için sigorta poliçesini iş öncesi onlara teslim etmektedir. Bu poliçe ile müşterilerimiz, istedikleri takdirde anlaştığımız sigorta firması ile de iletişime geçerek teyit edebilirler.

Taşımacılık Hizmeti ve Sonuç

İzmir Mersin Evden Eve Nakliyat, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmakta ve taşıma işlemlerinde eşyaların güvenliğini sağlamaktadır. Tecrübeli ve uzman ekibimiz, müşterilerimizin eşyalarını en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Müşterilerimiz, bizimle çalışarak, taşınma sürecindeki stresi en aza indirebilirler. İletişim