İzmir Malatya nakliyat

İzmir Malatya Nakliyat

İzmir Malatya nakliyat hizmeti, eşya taşımacılığı öncesinde müşterilerine ücretsiz ekspertiz imkanı sunmaktadır. Bu sayede eşyaların tespiti yapılarak, nakliye sözleşmesi yapılması sağlanır. Ambalajlama işlemi de özenle gerçekleştirilir.

Eşyaların Ambalajlanması

Eşyalar taşınma tarihi belirlendikten sonra birinci kalite ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, streç ve koli gibi malzemeler kullanılır. Huzur Evden Eve Nakliyat bünyesinde paketleme işlemi özenle gerçekleştirilir. Eşyalar, dikkatle yüklendiği araçlarla müşteri adresine götürülür.

Eşyaların Taşınması

Eşya taşımacılığı esnasında son model araçlar kullanılır. Profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınır. Eşyaların zarar görmemesi için kamyonun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerden yapılmıştır. Kamyonun dış aksamı ise kapalı çelik kasaya sahiptir.

Nakliyat Sözleşmesi

Firmamız, resmi olarak nakliyat sözleşmesi imzalamaktadır. Ayrıca profesyonel kendi personelimizle çalışmaktayız. Firmamıza ait araçlar İzmir Malatya taşımacılık hizmetini vermektedir.

Fiyatlandırma

Nakliyat fiyatı, taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna ve taşınılacak evlerin kat yüksekliğine göre belirlenmektedir. Fiyatlandırma hakkında bilgi almak için firmamızın ilgili personeli ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

İzmir Malatya nakliyat hizmeti ile eşyalarınız güvenle taşınır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız, kaliteli hizmeti ile öne çıkmaktadır.