İzmir İstanbul nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat, Huzur İzmir İstanbul Şehirlerarası Nakliye, müşterilerimize ücretsiz ekspertiz imkanı sunarak parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ekspertiz imkanı sayesinde öncelikle eşyalarınızı tespit ediyoruz. Eşyalarınızın miktarı ve türü tarafımızca belirlendikten sonra, müşterilerimizle anlaşma sağlandığı takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Eşyanın türüne ve miktarına göre gerekli ambalaj malzemeleri ve çalışacak personel sayısı belirlenir ve sözleşme yapılır.

İzmir İstanbul Nakliyat

Eşyaların Ambalajlanması

Taşınma tarihiniz belirlendikten sonra, öncelikle eşyalar birinci kalite ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz bazı ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton ve koli bulunur. Eşyanın türüne göre ambalajlama malzemesi değişkenlik gösterir. Huzur İzmir İstanbul Nakliye, paketleme aşamasında son derece dikkatli davranarak kusursuz bir işlem gerçekleştirir. Eşyalar araca yüklendikten sonra, müşteri tarafından istenilen adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Eşyaların Taşınması

Eşya taşımacılığı esnasında kullandığımız araçlar son modeldir. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmemesi için kamyonumuzun iç kısmı mobilya ahşap malzemelerden yapılmıştır. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmıştır. Kamyonumuzun dış aksamı kapalı çelik kasa üretimine sahiptir. Eşyalar tarafımızca alındıktan sonra ilk aldığımız gibi teslim edildiğine emin olabilirsiniz.

İzmir İstanbul Taşımacılık

Resmi olarak İzmir İstanbul nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Profesyonel kendi personelimiz ile çalışıyoruz. Firmamıza ait araçlar İzmir İstanbul taşımacılık hizmetini vermektedir.

Nakliyat Fiyatı

İzmir İstanbul nakliyat fiyatı için, firmamızın ilgili personeli ile irtibat kurarak bilgi almanızı tavsiye ederiz. Taşınma yöntemine, eşya yoğunluğuna ve taşınacak evlerin kat yüksekliğine göre İzmir İstanbul fiyatı belirlenmektedir.