İzmir fuar taşıma

İzmir fuar taşıma, İzmir Huzur Nakliyat fuar taşıma, aslında lojistik faaliyeti olan ana taşımacılık işlemleri kapsamında müşterilerine profesyonel fuar taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası tüm lojistik taşımacılık hizmetleri dahilinde, Türkiye genelinde düzenlenen fuarlarda sergilenecek malzemelerin taşınması ve fuar sonrası depolanması gibi birçok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

İzmir Fuar Taşıma

Türkiye genelinde gerçekleştirilen birçok fuar nakliyesi bulunmaktadır ve İzmir Huzur Nakliyat, planlama, nakliye ve gerekli ekspertiz kontrolleri sağlayarak müşterilerine kusursuz nitelikte eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. İletişim

Fuarlarda sergilenecek olan tüm elektronik, mekanik, plastik ve mobilya türünden eşyalar, birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir ve Türkiye’nin herhangi bir noktasına son model eşya taşımacılık araçları ile gönderimi sağlanır. İsterseniz fuar eşyalarınızı aylık olarak depolama hizmeti de sunulmaktadır.

İzmir Huzur Nakliyat, fuar taşımacılığı hizmetleri kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  • Ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile en uygun nakliye hizmetinin ön keşfi,
  • Yurt dışı gümrükleme çözümleri (talep edilirse),
  • Fuar eşyalarının yükleme, boşaltma ve ambalajlama çözümleri,
  • Paketleme ve depolama,
  • Diğer taşıma lojistik çözümleri.

İzmir Huzur Nakliyat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, fuar taşımacılığı hizmetleri kapsamında da en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.