Huzur Asansörlü Nakliyat

İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat olarak, sunduğumuz taşımacılık hizmetlerinden biri olan asansörlü taşımacılık işlemi sayesinde eşyalarınızı kısa sürede ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Huzur Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Yüksek Katlarda Taşımacılık müşterilerimize, yüksek katlarda oturan veya yeni taşınacağı evin katı yüksek olan kişiler için sunduğumuz asansörlü taşıma hizmeti sayesinde eşyaların herhangi bir zarar görmeden taşınmasına yardımcı oluyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatı İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat taşımacılık hizmeti kapsamında, öncelikle sizlere bir ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eksperimiz binanın önüne gelerek asansörün doğru bir şekilde kurulacağı açıyı ölçer ve eşyaların güvenli bir şekilde indirilmesini ve kaldırılmasını sağlamak adına gerekli işlemi uygular. Nakliye günü geldiğinde, elemanlarımız tarafından yapılacak olan paketleme ve asansöre koyma işlemi ile birlikte taşınma süresinde zaman tasarrufu sağlanır.

Asansörlü Taşımacılık Paketleme İzmir Huzur Asansörlü Nakliyat taşımacılık hizmetleri kapsamında, elemanlarımız ile birlikte eşyalarınız en kaliteli ve en güvenilir şekilde paketlenmektedir. Tüm eşyaların en iyi şekilde ambalajlanmasının ardından asansöre sabitlenmesi ve aşağı veya yukarı taşınması sağlanır. Firmamız çalışanları paketleme işlemini özenli bir şekilde yapmaktadır. Sonra yeni adresinize doğru araç hareket eder.

Asansörlü Taşımacılık Kurulum İzmir Asansörlü Nakliyat taşımacılık hizmetleri kapsamında, yeni eve yerleştirilecek olan eşyaların müşterimizin isteği doğrultusunda yeniden asansör ile eve taşınması sağlanır. Paketlenmiş olan eşyalar firmamız elemanları tarafından paketinden çıkarılarak monte ve kurulum gerektiren eşyaların yeniden yerlerine yerleştirilmesi işlemi uygulanmaktadır.