Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat Firması emniyet ve güvenliği yansıtmak için en kaliteli hizmetleri sunarak lider konumunu sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti, eşyalarınıza verilen önemle hissedilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat firması, eşya taşımacılığında planlama ve zaman kullanımı açısından müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Firma, paketleme işlemlerinde havalı naylon ve kraft kağıt kullanımına özen göstererek prensiplerine bağlı kalmaktadır. Evden eve nakliyat işlemleri, eşya sahiplerinin isteğine bağlı olarak faaliyet takvimi oluşturulmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların yerinde muayenesi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden Eve Nakliyat Firması her zaman işinin ehli mobilya ustalarını kullanarak montaj, de-montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yüksek teknik bilgiye sahip elemanlar sayesinde ofis eşyaları titizlikle taşınmaktadır. Gerçekleştirilen her eşya transferi parça eşya taşıma ve eşya depolama konularına büyük önem verilerek yapılmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Güvenli çalışma prensiplerine bağlı evden eve nakliyat firması sigortalı nakliyat sözleşmesi yaparak garantili eşya taşımacılığı sunmaktadır. Nakliye hizmetleri, olası hasarları önlemek için planlı ve projeli bir şekilde karayollarında gerçekleştirilmektedir. Huzur evden eve nakliyat garantisinde tüm zararlar karşılanmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşıma sektöründe, asansörlü evden eve nakliyat aracı ile eşyaların hasarsız ve kusursuz bir şekilde istenilen noktaya taşınması sağlanmaktadır. Eşya asansörlerinin teknolojik donanıma sahip olması hız ve güvenliği birleştirmektedir.

Profesyonel nakliyat hizmetleri

İzmir’de profesyonel nakliye hizmetleri sunan Evden Eve Nakliyat Firması, en iyi, en güvenli ve en hızlı taşımacılık hizmetlerini Huzur Nakliyat şirketi farkıyla ekonomik ücretlerle sunmaktadır. Nakliyat hizmetleri bireysel ve kurumsal taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Bazı taşıma işlemleri şehir içinde, bazıları ise şehir dışında gerçekleşmektedir. Sunulan nakliye çözümleri ayrıntılı şekilde aşağıda yer almaktadır.

Ofis taşıma hizmeti

Ofis taşıma faaliyetine başlamadan önce ücretsiz eşya muayenesi yapılır. Eşyaların boyutu ve taşıma şekli hesaplandıktan sonra uygun araç belirlenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Ofis taşıma işlemlerinde işinin ehli, yüksek teknik donanıma sahip personel kullanılmaktadır. Elektronik eşyaların sökülmesi ve değerli eşyaların paketlenmesi özenle yapılmaktadır. Hakkımızda

Eşya depolama hizmeti

Eşya depolama konusunda hassasiyet, güvenlik, emniyet ve uzun süre koruma esas alınmaktadır. Kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketlenen eşyalar özel depolarda istenilen süre boyunca saklanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerine yardımcı olan eşya depoları, eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz yerlerde bulunmaktadır.

Şehir içi taşıma hizmeti

Evden eve nakliyat firması olarak şehir içi taşımacılık işlemlerini asansörlü ve sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Eşya güvenliği için yüksek katlardan eşya asansörü kullanarak transfer sağlanmaktadır. Şehir içi nakliye işlemleri, eşya boyutuna göre en hızlı araçların tercih edildiği zamanlarda gerçekleştirilmektedir. Sokak aralarında geçişleri engellemeyen yöntemlerle müşterilerin kısa mesafede taşınması en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti

Şehirler arası nakliyat çalışmalarımızı en iyi taşıyıcı personel, montaj elemanları ve teknik elemanlarla gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların güvenliği için kasko niteliğinde sigortalama işlemi yapılmaktadır. Uzun yol şoförleri profesyonel kişiler arasından seçilmekte olup olumsuz durumları en aza indirmek için planlama yapılmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat çalışmalarında zamanlama sözleşmesine göre eşya sahipleriyle birlikte belirlenmektedir.

Uygun evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak evin oda sayısı ve kat durumuna göre hesaplanır. Ayrıca gidilecek mesafe de fiyatlandırmada dikkate alınır. Yakıt masraflarının artışı, evden eve nakliyat fiyatlarındaki yükselişin ana nedenlerinden biridir. Huzur evden eve nakliyat bünyesindeki araçlar son model ve ekonomik yakıt tüketimine sahiptir. Araçların düzenli bakımı ve ekonomik kaynak kullanımı her zaman müşterilere pozitif olarak yansımaktadır.