Ev Taşıma

Ev Taşıma, Firmamız, İzmir nakliyat firmaları arasında seçkin bir yere sahiptir ve ev eşyalarınızın yeni yerlerine nakledilmesi konusunda yardımcı olmaktadır. İster İzmir nakliyat hizmetlerimizden yararlanın ister İzmir eşya depolama ambarlarımızdan, her durumda profesyonel ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Personellerimiz taşıma sırasında nasıl davranmaları gerektiği ve taşıma prensipleri konusunda eğitimden geçirilmektedir.

Ev Taşıma

İzmir evden eve nakliyat hizmeti için kendi kapalı kasa araçlarımız ve personellerimizle hizmet vermekteyiz. Hizmetimizin ilk aşamasında, uzman ve deneyimli personelimiz tarafından gerekli ön inceleme yapılır ve sonuçlar doğrultusunda size uygun taşınma seçenekleri sunulur. Huzur Nakliyat olarak, çağdaş, yenilikçi ve profesyonel bir taşıma şirketi olarak İzmir nakliyat işlemlerinde gururla seçebileceğiniz bir firmayız.

Eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği gün, araçlarımız kapınıza geldiğinde taşıma işlemi başlar. Eğer oturduğunuz daire yüksek katlarda yer alıyorsa ve asansörlü nakliyat araçlarımızı kurabileceğimiz bir alan varsa, asansörlü evden eve nakliyat araçlarımızla eşyalarınızı taşıyoruz. Deneyimli personelimizle birlikte, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışıyla taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Ev Taşıma İzmir Nakliyat

Huzur Nakliyat, İzmir nakliyat firmaları arasında üst sıralarda yer almakta ve asansörlü nakliyat araçlarını İzmir’e ilk getiren firma olmuştur. Uygun nakliyat fiyatlarımızla kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Sigortalı Nakliyat

Huzur evden eve nakliyat firmamız, tüm Türkiye’nin her il ve ilçesine nakliye hizmeti sunarak tüm taşımacılık işlemlerinde her zaman kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.