Cam Eşya Kolilenmesi

Cam eşya kolilenmesi işlemini yaparken, cam bardakları ve tabakları tek tek sarmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kolilere, kesinlikle yatay değil dik olarak yerleştirilmelidir. Cam eşyaları yerleştirdiğiniz kolinin alt kısmına da kalın bir tampon bölge hazırlamalısınız. Daha sonra aralarında boşluk kalmayacak şekilde sarmış olduğunuz cam eşyaları kolilere yerleştirebilirsiniz.

Cam Eşya Kolilenmesi

Sadece cam eşyalarınızı değil, kırılabilecek tüm eşyalarınızı da bu şekilde sararak kolileyebilirsiniz. Cam eşyaların kolilenmesi sırasında, koli içerisinde hareket etmeyecekleri şekilde yerleştirilmelerine dikkat edilmelidir.

Ev Taşımada Cam Eşya Kolileme

Kurumsal olarak nakliye hizmeti veren firmamız, ev taşımada cam eşya kolileme hizmeti de sunmaktadır. Eşyalarınızın kesinlikle zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Bunun için bizler, profesyonel ekipman ve malzemeler kullanmaktayız. Ekip arkadaşlarımız ile görüşerek eşyalarınızın bizim tarafımızdan paketlenmesini de isteyebilirsiniz. Ancak evinizde cam eşya paketleme işlemini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cam eşyalarınızı, gerekli malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanarak paketlemelisiniz. Malzemeye sarılmadan üst üste dizilen cam eşyalar kolayca kırılabilir.

Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Kırılacak eşyalar nasıl paketlenir sorusu oldukça merak edilmektedir. Öncelikle değerli ve cam eşyaların paketlenmesinin özen gerektirdiğini belirtmek isteriz. Ayrıca kırılacak eşyaların paketlenmesine dair bazı püf noktaları bulunmaktadır. Firma olarak biz, alanında uzman ekibimiz ile bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Ancak sizler de önerilerimize göz atarak eşyalarınızı kırılmayacak şekilde paketleyebilirsiniz.

Cam eşya kolilenmesi işlemi; yemek takımları, bardaklar, porselen takımlar ve değerli vazolar ile biblolar gibi evinizdeki kırılacak eşyalardan bazılarıdır. Tüm bu eşyaları uygun bir şekilde paketlemek için öncelikle ambalajlama kağıtlarına sahip olmalısınız. Paketleme işlemi sırasında eşyaların tek tek sarılmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılacak eşyaları birlikte ve tek bir koli içerisinde taşımamalısınız.

Kolinin içerisinde boşluk varsa bu alanları balonlu naylonlarla kapatabilirsiniz. Eşyaların arasında boşluk kalmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer koliyi taşırken içerisindeki eşyalar hareket ediyorsa birbirine temas ederek bile kolaylıkla kırılabilirler. Cam eşya kolilenmesi işlemi sırasında ikinci bir koliye daha eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Böylece eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınabilir. Vazolar, biblolar ve aynalar gibi eşyaları çift katlı koliler ile taşımanız daha avantajlı olacaktır. İletişim

Eşya Paketleme Hizmeti

Firmamız sadece eşya taşımacılığında değil, eşya paketleme hizmetinde de profesyonel yöntemleri kullanmaktadır. Eski yöntemlerle yapılacak olan eşya paketleme işlemleri size maddi ve manevi kayıplar getirebilir. Ancak firmamız, sadece paketleme işlemleri için tercih edilen ürünleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Cam eşya paketlenmesi için pek çok farklı boyutta koli ve ambalaj kutusu bulunmaktadır. Büyük cam eşyalar için uygun büyüklükte ve kalın koliler sayesinde eşyalarınız güvenle taşınabilir.

Her eşya türü için farklı bir paketleme tekniği kullanmaktayız. Cam eşyalar için havalı naylonlar sıklıkla tercih ettiğimiz ürünlerden biridir. Elektronik eşyalarınızın da strafor gibi özel malzemelerle paketlendiğini de belirtmek isteriz. Balonlu naylon ile cam eşyalar, uzun yolculuklarda bile en küçük bir hasar görmeden taşınabilirler. Taşınma işlemi sonrasında, paketlerin etiketlenmesini de yapmaktayız. Bu sayede kutuların üzerinde hangi eşyaların olduğunu belirten etiketleri bulabilirsiniz.