Afyon Evden Eve Nakliyat

Afyon Evden Eve Nakliyat firması olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Taşınma süreci zaman ve emek gerektiren bir aşamadır. Bu süreci sizin için kolaylaştırmak ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak amacıyla uzman ekibimizle her adımda sizlere destek olmaktayız. Taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekspertiz personelimiz, eviniz veya ofisinizde eşyalarınızın durumunu, taşınma tarihini ve fiyatı belirlemek için gelir. Böylelikle taşınma gününde herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Afyon Evden Eve Nakliyat

Taşınma günü geldiğinde ekibimiz belirtilen adrese zamanında ulaşır. Eşyalarınızı özenle paketler ve ambalajlar. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar kartonlara sarılıp ip ile bağlanır. Bombeli camlı vitrinler ve yatak odası gardıropları monte edildikten sonra, kulp çıkıntıları, ayar vidaları, camlı bölümleri ve menteşeleri nedeniyle kamyonda oluşabilecek boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Bardaklar, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp kolilere yerleştirilir. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar battaniyelere sarılıp kolilere konur. Çiçekleriniz ise büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

Eşyalarınız kamyonumuza yüklenir ve yeni adresinize güvenli bir şekilde taşınır. Yeni evinizde veya ofisinizde eşyalarınız istediğiniz yere yerleştirilir. Mobilyalarınız tekrar monte edilir. Vitrin içindeki eşyalarınızı da sizin belirlediğiniz şekilde düzenleriz. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızın kontrolünü yaparız. Eğer herhangi bir hasar oluşmuşsa tamir edilebiliyorsa tamirini gerçekleştiririz; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması şartıyla yeni bir eşya temin edip size teslim ederiz.

Afyon Evden Eve Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu nedenle taşıma işlemini en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf etmekteyiz. Hakkımızda